7. Vagga, allmoge

Omkring 1900, senare bemålad, höjd ca 66, 94x74 cm. Slitage, skador.

Varunr 447714

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag10,00 SEK11,00 SEK12,00 SEK13,00 SEK14,00 SEK 300 SEK27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK31,00 SEK

Utrop 500 SEK

200 SEK2019-01-27 11:38
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.