8. Utdragssoffa, allmoge

Omkring 1900, furu, höjd ca 88, 150x63 cm, slitage, lagning. Klädsel med skador.

Varunr 447715

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag7,00 SEK8,00 SEK9,00 SEK10,00 SEK11,00 SEK 1,500 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK17,00 SEK18,00 SEK19,00 SEK

Utrop 800 SEK

1,400 SEK2019-01-27 11:58
1,400 SEK2019-01-27 11:59
600 SEK2019-01-25 15:34
500 SEK2019-01-23 21:03
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.