9. Utdragssoffa, allmoge

Omkring 1800-talets mitt, höjd ca 84, 298x55 cm, skador, slitage, maskstungen.

Varunr 447716

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK 3,000 SEK17,00 SEK18,00 SEK19,00 SEK

Utrop 1500 SEK

2,400 SEK2019-01-26 10:26
2,200 SEK2019-01-27 10:44
1,500 SEK2019-01-26 23:31
500 SEK2019-01-25 15:35
250 SEK2019-01-25 19:00
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.