33. Armband, sterlingsilver

Armband modell Pansar. Kistlås med säkerhetsögla.
Bredd ca 12.5 mm.
Höjd ca 5.5 mm.
Längd ca 23 cm.
Vikt ca 100 gr.
Bruksslitage. Lås med repor.

Varunr 445003

9 December 2018 12:00

Klubbslag3,00 SEK4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK 600 SEK10,00 SEK11,00 SEK12,00 SEK13,00 SEK14,00 SEK

Utrop 600 SEK

600 SEK2018-12-09 11:58
500 SEK2018-12-07 14:28
500 SEK2018-12-09 11:55
400 SEK2018-12-07 14:27
200 SEK2018-12-06 08:42
200 SEK Startpris

Julauktion 9 december,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.