11. Emaljskylt

"Läkerol", ca 68 x 48 cm, slitage, repor, emaljavslag

Varunr 446491

9 December 2018 12:00

Klubbslag4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK7,00 SEK8,00 SEK 7,000 SEK12,00 SEK13,00 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK

Utrop 5000 SEK

7,000 SEK2018-12-09 11:59
6,500 SEK2018-12-01 14:39
4,800 SEK2018-12-04 18:04
3,600 SEK2018-11-30 16:22
1,600 SEK2018-11-30 21:53
200 SEK Startpris

Samling emaljskyltar 9 december,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.