25. Plåtskylt

"Tuborg", litograferad, 32,5 x 185 cm, slitage, repor, visst färgbortfall

Varunr 446505

9 December 2018 12:00

Klubbslag18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK 2,600 SEK3,00 SEK4,00 SEK5,00 SEK

Utrop 3500 SEK

1,700 SEK2018-11-30 16:23
1,600 SEK2018-12-09 10:53
1,200 SEK2018-12-07 15:35
200 SEK Startpris

Samling emaljskyltar 9 december,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.