28. Plåtskylt

"Post", litograferad lättmetallplåt, 1900-talets andra hälft, 52 x 38 cm, smärre skador/färgbortfall

Varunr 446508

9 December 2018 12:00

Utrop 1500 SEK

400 SEK2018-11-30 16:24
350 SEK2018-12-02 04:27
200 SEK Startpris

Samling emaljskyltar 9 december,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.