41. Emaljskylt

"Skandia", 25 x 45 cm, hårt slitage, emaljavslag, korrosion, krackeleringar

Varunr 446571

9 December 2018 12:00

Klubbslag10,00 SEK11,00 SEK12,00 SEK 300 SEK17,00 SEK18,00 SEK19,00 SEK

Utrop 500 SEK

250 SEK2018-12-09 05:35
250 SEK2018-12-09 11:56
200 SEK Startpris

Samling emaljskyltar 9 december,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.