47. Emaljskylt

"Gulflube", 50 x 70 cm, slitage, emaljavslag, krackeleringar

Varunr 446579

9 December 2018 12:00

Klubbslag20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK24,00 SEK 2,200 SEK13,00 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK

Utrop 3000 SEK

2,200 SEK2018-12-07 00:25
2,000 SEK2018-11-30 16:27
1,700 SEK2018-12-01 21:55
600 SEK2018-11-30 20:20
200 SEK Startpris

Samling emaljskyltar 9 december,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.