39. Ring, sterlingsilver, otydliga stämplar

Toppig form med räfflad yta.
Ø ca 17 /2 jmfr 55.
Vikt ca 19.5 gr.
Bruksslitage.

Varunr 447929

27 Januari 2019 12:00

Utrop 500 SEK

Design & Antik 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.