1. Sekretär

Rokoko, 1700-tal, fanérad med bland annat jakaranda, förgyllda beslag av brons. Höjd ca 100 cm, bredd 90 cm, djup ca 45 cm. Nyckel medföljer. Slitage, fanérbortfall, sprickor, blekta partier.

Varunr 449261

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag13,00 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK 15,000 SEK21,00 SEK22,00 SEK

Utrop 20000 SEK

12,000 SEK2019-07-28 10:45
11,000 SEK2019-07-05 14:36
4,000 SEK2019-07-27 11:23
3,600 SEK2019-07-18 21:02
1,200 SEK2019-07-17 22:01
1,000 SEK2019-07-17 12:57
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.