10. Stol

Gustaviansk, 1700/1800-tal. Sitthöjd ca 45 cm. Senare bronsering, ytslitage, färgbortfall.

Varunr 449257

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag10,00 SEK11,00 SEK12,00 SEK 2,400 SEK4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK7,00 SEK

Utrop 3000 SEK

1,500 SEK2019-07-21 14:20
1,400 SEK2019-07-05 14:59
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt