13. Stol

Rokoko, 1700-tal, kopplade ben, fotavslut av claw and ball. Sitthöjd ca 45 cm. Slitage, något ostadig, senare bemålning.

Varunr 449260

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag8,00 SEK9,00 SEK10,00 SEK11,00 SEK 2,600 SEK5,00 SEK6,00 SEK

Utrop 2500 SEK

1,400 SEK2019-07-28 11:57
1,300 SEK2019-07-05 14:59
1,100 SEK2019-07-18 21:02
400 SEK2019-07-16 16:46
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt