16. Karmstol

Gustaviansk, trol Lindome, 1700-talets slut. Höjd ca 91 cm. Senare bemålad, förstärkningar samt lagning under sits.

Varunr 449265

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK 1,800 SEK6,00 SEK7,00 SEK8,00 SEK9,00 SEK

Utrop 3000 SEK

1,500 SEK2019-07-28 10:24
1,400 SEK2019-07-05 14:59
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.