17. Karmstol

Gustaviansk, troligen Lindome, omkring 1800, signerad NHY? Höjd ca 90 cm. Slitage, maskstungen/avslag på kant, renoverade benslut, förstärkt undertill.

Varunr 449266

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK24,00 SEK 1,500 SEK10,00 SEK11,00 SEK

Utrop 3000 SEK

900 SEK2019-07-05 15:00
900 SEK2019-07-27 16:49
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt