19. Ett par skåp

1800-talets första hälft, tassfötter. Höjd ca 97 cm. Ett skåp med invändig förstärkning på en kortsida, slitage, färgbortfall, senare bemålning. Nycklar medföljer, en listbit lös.

Varunr 449269

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag12,00 SEK13,00 SEK14,00 SEK15,00 SEK 50,000 SEK22,00 SEK23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK

Utrop 15000 SEK

10,000 SEK2019-07-28 10:39
9,500 SEK2019-07-05 15:00
7,500 SEK2019-07-25 09:33
6,000 SEK2019-07-17 18:32
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt