2. Nattduksbord, ett par

1900-talets början, vitmålade med genombruten dekor, höjd ca 76, 44 x 44 cm, slitage, färgbortfall, märken

Varunr 449206

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK 3,000 SEK16,00 SEK17,00 SEK18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK

Utrop 1000 SEK

2,400 SEK2019-07-27 22:49
2,200 SEK2019-07-27 22:05
1,300 SEK2019-07-25 18:51
1,200 SEK2019-07-19 09:49
800 SEK2019-07-18 21:59
350 SEK2019-07-18 14:31
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.