20. Kolonn

Gustaviansk stil. 1900-talets första kvartal, trä, förgylld.l Höjd ca 106 cm. Slitage, färgbortfall.

Varunr 449273

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag19,00 SEK20,00 SEK 6,000 SEK27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK31,00 SEK

Utrop 5000 SEK

4,200 SEK2019-07-28 11:54
4,000 SEK2019-07-28 11:35
3,200 SEK2019-07-28 11:10
2,800 SEK2019-07-28 11:04
2,400 SEK2019-07-05 15:00
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.