21. Ett par baljfåtöljer

Sengustavianska, förgyllda, stoppade sitsar. Höjd ca 81 cm. Slitage, förstärkningar under sits.

Varunr 449275

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK 29,000 SEK13,00 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK

Utrop 20000 SEK

18,000 SEK2019-07-28 10:48
17,000 SEK2019-07-28 10:33
15,000 SEK2019-07-28 09:06
11,000 SEK2019-07-05 15:00
6,000 SEK2019-07-25 22:57
5,000 SEK2019-07-18 14:36
4,400 SEK2019-07-17 13:02
2,000 SEK2019-07-16 19:54
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt