22. Skrivbord

Rokoko, 1700-tal, fanérat i jakaranda, valnöt mm, läderklädd skiva, förgyllda beslag. Höjd ca 75 cm, ca 102x65 cm. En låda kärvar, slitage, ett beslag löst, fanérskador/bortfall. Medföljer ett beslag samt nyckel.

Varunr 449290

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK 38,000 SEK27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK

Utrop 25000 SEK

19,000 SEK2019-07-28 11:26
18,000 SEK2019-07-28 11:58
13,000 SEK2019-07-05 15:00
9,500 SEK2019-07-18 21:01
2,000 SEK2019-07-18 14:37
400 SEK2019-07-17 23:51
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt