23. Byrå, 2-lådig

Omkring 1900, fanerad i mahogny, 2 lådor med inredningsfack, senare traventinskiva, höjd ca 91, 135 x 60 cm, nycklar saknas, skador, slitage, delar saknas

Varunr 449291

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK 700 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK17,00 SEK

Utrop 2000 SEK

600 SEK2019-07-28 08:42
500 SEK2019-07-27 19:42
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt