24. Byrå, 3-lådig

England, 18/1900-tal, fanerad i mahogny, höjd ca 74, 66 x 50 cm, nycklar saknas, 2 lösa listor medföljer, repor, märken, slitage

Varunr 449292

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK7,00 SEK8,00 SEK9,00 SEK 2,600 SEK26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK

Utrop 1000 SEK

1,200 SEK2019-07-16 19:18
1,200 SEK2019-07-27 19:09
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt