25. Bord, barockstil

1800-tal, stomme i furu, svarvade ben, höjd ca 75, 134 x 72 cm, slitage, skador

Varunr 449295

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK 2,800 SEK27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK31,00 SEK

Utrop 3000 SEK

1,000 SEK2019-07-28 07:58
900 SEK2019-07-12 09:58
500 SEK2019-07-16 16:49
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt