26. Spelbord

18/1900-tal, stomme i björkfanér, rund marmorskiva för schackspel, höjd ca 75, diameter 63 cm, stomme med fanerskador, märken, skiva med skador

Varunr 449296

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK 2,000 SEK12,00 SEK13,00 SEK14,00 SEK15,00 SEK

Utrop 1500 SEK

350 SEK2019-07-28 07:58
300 SEK2019-07-19 08:22
200 SEK2019-07-17 13:03
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.