27. Matbord

England, 1800-tal, fanerat i mahogny, 4-delat fot med mässingsavslut samt hjultrissor, höjd ca 70, 122 x 90 cm, repor, märken, slitage

Varunr 449309

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK 1,400 SEK3,00 SEK4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK

Utrop 2000 SEK

200 SEK2019-07-26 23:21
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt