299. Skåp

Gustaviansk stil, omkring 1900, vitmålat, invändigt med hyllplan, höjd ca 230, 123 x 48 cm, repor, märken, slitage, nyckel medföljer, ben saknas

Varunr 449310

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag6,00 SEK7,00 SEK8,00 SEK9,00 SEK 4,600 SEK17,00 SEK18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK

Utrop 4000 SEK

2,800 SEK2019-07-28 11:59
2,600 SEK2019-07-28 10:49
1,200 SEK2019-07-28 08:38
1,000 SEK2019-07-17 13:11
250 SEK2019-07-26 22:28
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt