3. Byrå, 3-lådig

Sengustaviansk, provinsarbete, 1800-talets första hälft, träskiva, senare målad i mahognyimitation, samt senare målad skiva, höjd ca 75, 93 x 49 cm, nyckel saknas, skador, färgbortfall, slitage

Varunr 449210

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag3,00 SEK4,00 SEK 10,000 SEK17,00 SEK18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK

Utrop 2000 SEK

4,000 SEK2019-07-28 10:28
3,800 SEK2019-07-28 08:50
3,200 SEK2019-07-28 08:50
700 SEK2019-07-26 22:15
500 SEK2019-07-16 16:45
500 SEK2019-07-17 12:58
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.