300. Byrå, 3-lådig

Stockholmsarbete, 1700-tal, fanerad i olika träslag, beslag i förgylld mässing, höjd ca 80, 130 x 60 cm, nyckel medföljer, senare inristat L Nordin, kompletteringar, skador, repor, slitage

Varunr 449313

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK24,00 SEK 14,000 SEK24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK

Utrop 20000 SEK

13,000 SEK2019-07-28 00:09
13,000 SEK2019-07-28 07:38
9,500 SEK2019-07-05 15:01
9,500 SEK2019-07-27 18:45
7,500 SEK2019-07-27 11:55
4,800 SEK2019-07-27 11:30
4,000 SEK2019-07-18 15:09
3,600 SEK2019-07-17 22:07
3,200 SEK2019-07-17 13:12
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt