33. Brickbord

1800-tal, bricka av plåt. Höjd ca 80 cm, 76x56 cm. Slitage, delar av dekor lös. Två lösa dekordelar medföljer.

Varunr 449322

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK24,00 SEK 7,500 SEK24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK

Utrop 5000 SEK

2,600 SEK2019-07-25 15:05
2,400 SEK2019-07-05 15:00
1,600 SEK2019-07-17 13:04
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.