35. Byrå, 3-lådig

Sengustaviansk, omkring 1800, fanér i mahogny, detaljer i mässing, senare skiva, höjd ca 88, 107 x 55 cm, nycklar saknas, repor, märken, torrsprickor, skiva med naggar

Varunr 449325

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK 16,000 SEK8,00 SEK9,00 SEK10,00 SEK11,00 SEK12,00 SEK

Utrop 12000 SEK

6,500 SEK2019-07-23 19:36
6,500 SEK2019-07-25 22:58
5,500 SEK2019-07-05 15:00
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt