36. Hörnskåp

1800-tal, 2-delat, höjd ca 218, 90 x 62 cm, senare bemålning, slitage, märken

Varunr 449326

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag3,00 SEK4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK 3,000 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK17,00 SEK18,00 SEK19,00 SEK

Utrop 2500 SEK

800 SEK2019-07-27 13:10
700 SEK2019-07-18 22:01
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt