37. Skrivbord

Louis Seize, 1800-talets slut, troligen Frankrike, läderklädd skiva. Höjd 78 cm, 121x73 cm. Nyckel saknas, slitage, ett beslag saknas, fanérskador, sprickor, fläckar på läder, skiva lös.

Varunr 449329

28 Juli 2019 12:00

Utrop 12000 SEK

4,200 SEK2019-07-12 09:59
4,000 SEK2019-07-18 14:41
500 SEK2019-07-17 23:52
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt