38. Byrå, 3-lådig

Rokokostil, 1900-talets mitt, marmorskiva, bukig form, fanerad i olika träslag, höjd ca 80, 100 x 56 cm, nyckel medföljer, slitage

Varunr 449357

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag5,00 SEK6,00 SEK7,00 SEK8,00 SEK9,00 SEK10,00 SEK 1,800 SEK5,00 SEK6,00 SEK7,00 SEK8,00 SEK9,00 SEK10,00 SEK

Utrop 2000 SEK

1,000 SEK2019-07-24 02:25
1,000 SEK2019-07-27 20:10
800 SEK2019-07-18 14:42
500 SEK2019-07-16 18:29
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.