39. Byråer, 2 stycken

Snarlika, 1800-tal, 3-lådiga, svartmålade med bronserade detaljer, höjd ca 78, 86 x 46 cm, nyckel saknas, slitage, skador.

Varunr 449364

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag3,00 SEK4,00 SEK 5,500 SEK24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK

Utrop 4000 SEK

2,600 SEK2019-07-28 10:45
2,400 SEK2019-07-28 12:03
1,900 SEK2019-07-12 10:00
1,700 SEK2019-07-28 10:03
1,000 SEK2019-07-18 14:43
500 SEK2019-07-17 13:05
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.