40. Salongsskåp

17/1800-tal, ek, skurna detaljer, krön med skuren krona, invändigt med hyllplan, höjd ca 260, 197 x 75 cm, skador, slitage, kompletteringar, låda saknas, nyckel medföljer

Varunr 449365

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag6,00 SEK7,00 SEK 3,200 SEK5,00 SEK6,00 SEK

Utrop 3000 SEK

3,200 SEK2019-07-27 20:07
3,200 SEK2019-07-28 08:44
200 SEK2019-07-26 07:31
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt