41. Sullastol

1800-tal, stomme i björk, sitthöjd ca 42, klädsel med slitage, fläckar, stomme med märken, senare förstärkningar

Varunr 449374

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK 2,000 SEK12,00 SEK13,00 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK

Utrop 500 SEK

400 SEK2019-07-16 22:28
350 SEK2019-07-17 13:06
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt