42. Gueridoner, ett par

Barockstil, 1800-tal, träskuren dekor, senare försilvrad, höjder ca 136 cm, skador, slitage, undertill med förstärkningar, några senare.

Varunr 449383

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag7,00 SEK8,00 SEK9,00 SEK 8,500 SEK16,00 SEK17,00 SEK18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK

Utrop 8000 SEK

5,500 SEK2019-07-28 11:55
5,000 SEK2019-07-27 23:09
4,800 SEK2019-07-05 15:00
2,400 SEK2019-07-24 14:03
1,200 SEK2019-07-18 21:03
800 SEK2019-07-18 14:45
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.