43. Karmstolar samt stolar

Louis XVI-stil, omkring 1900-talets mitt, bestående av 4 karmstolar samt 1 par stolar, förgylld stomme med blommig klädsel, några märkta Aktiebolaget Mobilia Malmö, sitthöjd ca 45 cm, förgyllningsslitage, klädsel med slitage, skador, fläckar förekommer

Varunr 449384

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag23,00 SEK24,00 SEK 5,000 SEK23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK

Utrop 6000 SEK

4,200 SEK2019-07-28 10:41
4,000 SEK2019-07-28 10:40
3,000 SEK2019-07-27 15:51
1,600 SEK2019-07-19 14:04
1,000 SEK2019-07-18 14:44
350 SEK2019-07-16 18:30
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt