44. Soffa

Gustaviansk, längd ca 230 cm, senare vitmålad och bronserad, omklädd, skador, slitage, lagningar, kompletteringar

Varunr 449385

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag11,00 SEK12,00 SEK 7,000 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK

Utrop 3000 SEK

1,000 SEK2019-07-28 10:44
900 SEK2019-07-28 10:24
600 SEK2019-07-26 19:42
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt