45. Sekretär

Gustaviansk, 1700/1800-tal, mahognyfanerad med mässingsbeslag och mässingslister. Höjd ca 120 cm, bredd 93 cm djup 42-83 cm. Slitage, sprickor, fläckar på skiva. Medföljer två nycklar.

Varunr 449409

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK 5,000 SEK27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK31,00 SEK32,00 SEK

Utrop 8000 SEK

1,100 SEK2019-07-05 15:00
1,000 SEK2019-07-18 14:48
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt