46. Hörnskåp, ett par

England, Queen Anne, 1700/-tal, ekfanér, invändigt senare inredning. Höjd ca 165 cm, bredd 60 cm, djup 42 cm. Sprickor, lås saknas/skadade, slitage, fanérbortfall, lös list medföljer till ett skåp. En nyckel medföljer.

Varunr 449410

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK31,00 SEK 7,000 SEK24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK

Utrop 12000 SEK

6,500 SEK2019-07-28 11:59
6,000 SEK2019-07-27 14:01
5,500 SEK2019-07-05 15:00
2,000 SEK2019-07-26 07:30
1,100 SEK2019-07-18 14:46
900 SEK2019-07-17 22:02
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.

Andra populära objekt