5. Fällbord

1800-tal, skiva i rotfanér, svärtad centralfot. Höjd ca 73-95 cm, ca 43x44 cm. Slitage, fanérskador, limmad fot vid fäste, plugg saknas.

Varunr 449239

28 Juli 2019 12:00

Klubbslag10,00 SEK11,00 SEK 1,900 SEK19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK

Utrop 1500 SEK

1,600 SEK2019-07-28 10:11
1,500 SEK2019-07-28 09:33
450 SEK2019-07-05 14:59
400 SEK2019-07-27 14:49
250 SEK2019-07-21 21:35
200 SEK Startpris

Carl Fredrik af Petersens Holmagården,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.