45. TAKARMATUR ART DECO, TREARMAD, TIDIGT 1900-TAL, HÖ 90 CM

Varunr 43520
Skick SKÄRMAR MED SKADOR

23 Mars 2019 11:00

Klubbslag11,00 SEK12,00 SEK13,00 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK 450 SEK19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK

450 SEK2019-03-23 11:07
400 SEK2019-03-21 11:25
300 SEK2019-03-16 09:16
100 SEK Startpris

23 Mars 2019, Lördag 23 Mars Kl 11-17, I ''Skutan'' på Prästkragens väg 15 i Lännersta (vid Svensk Bilprovning)

Fredag 22 Mars kl 12-18 samt Lördag 23 Mars kl 9-11.

Auktionskalender

Lördag 23 Mars
Lördag 27 April
Lördag 25 Maj

Vill du sälja antikt, kontakta oss på +4670-8164339 eller maila till info@kanonauktioner.se

BUDGIVNINGEN PÅ NÄTET PÅGÅR TILL KL 11 PÅ AUKTIONSDAGEN.
OBS! INTERNETBUD OCH TELEFONBUD MÅSTE REGISTRERAS SENAST KL 11.00, DÄREFTER ÄR BUDGIVNINGEN VIA NÄTET STÄNGD. SEDAN KAN MAN ENDAST LÄGGA BUD I SALEN PÅ PRÄSTKRAGENS VÄG 15 I LÄNNERSTA.

Avgifter/Buyers premium: 20% including VAT.

TRANSPORT
Vi kan skicka objekt inom Sverige enl följande prislista inkl moms:

0-3 kg = 190:-
3-5 kg = 220:-
5-10 kg = 270:-
10-15 kg = 310:-
15-20 kg = 350:-

Paket som är längre än 1,2 meter kostar 190kr extra.

Önskar ni att vi skickar Era inropade objekt. Vänligen mejla oss på info@kanonauktioner.se med Ert kundnr samt objektsnummer.

Köpprovision 20% Ink.moms

UTLÄMNING OCH BETALNING

FRAKTKOSTNADER
Vi kan skicka objekt enl följande prislista inkl moms:

0-3 kg = 190:-
3-5 kg = 220:-
5-10 kg = 270:-
10-15 kg = 310:-
15-20 kg = 350:-

Andra populära objekt