34. Just Andersen diskometal skålfad

Just Andersen diskometal skålfad, modelnummer 1830.
Stemplet.
Måler 24 x 5 cm.

Varenr 12188
Kondition Brugsspor

10 Januar 2016 17:00

Hammerslag5 00 DKK6 00 DKK7 00 DKK 400 DKK5 00 DKK6 00 DKK7 00 DKK

Vurdering 1000 DKK

DON007400 DKK2016-01-10 17:06
MING350 DKK2016-01-10 16:40
105250 DKK2016-01-10 16:03
8572180 DKK2016-01-08 16:16
BONPARKER140 DKK2016-01-07 22:27
1416740 DKK2016-01-07 18:47
 20 DKK Startpris

Søndagsauktion, indbo, antik mm. Uge01, Søndag d. 10. Jan. Kl. 17.00, På nettet KUN !

Eftersyn

Herstedvang 13, 2620 Albertslund Hverdage kl. 12-16 og torsdag kl. 12-18

Dette er en realtidsauktion. Der kan forhåndsbydes og kl. 17 starter en virtuel hammerslagsauktion på nettet. Varer skal afhentes senest 5 hverdag efter auktionen.

Der tillægges salær på 25% dog minimum 25kr. pr. lot. og hammerslagsgebyr på 15kr. pr. lot.
Dvs. ialt minimum 40kr. pr. lot skal tillægges hammerslaget.
Dette er en realtidsauktion. Der kan forhåndsbydes og kl. 17 starter en virtuel hammerslagsauktion på nettet.

Hammerslagsgebyr 15 DKK Inkl. moms