18. Bordlampe med fod af forgyldt metal, skærm af hvid opalglas

Bordlampe med fod af forgyldt metal, foden brudt af elipseformet grøn sten, monteret med hvid opalglas skærm, H 66 cm

Varenr. 22929
Kondition Brugsspor

26 April 2017 17:00

Hammerslag14 00 DKK15 00 DKK 400 DKK18 00 DKK19 00 DKK

Vurdering 800-1200 DKK

15665400 DKK2017-04-14 17:57
 400 DKK Startpris

Indbo- og samleauktion 26. April 2017, 26. april 2017 17:00, Smedeland 24, 2600 Glostrup

Eftersyn

Vi råder til eftersyn: Tirsdag d 25. april 12-16 Onsdag d 26. april 12-16

Vi råder til eftersyn:
Tirsdag d 25. april 12-16
Onsdag d 26. april 12-16

Hammerslagsgebyr 50 DKK Inkl. moms