24. Senempire chatol af mahogni, 19. årh.s begyndelse

Senempire chatol af mahogni, 19. årh.s begyndelse, overdel med tre låger bag hvilken hylder og skuffer, profileret top, cylinderklap hvorbag skrivklap ilagt grønt læder samt mindre rum og skuffer, underdel med 3 skuffer, nøgle medfølger, fremstår med alderssvarende brugsspor, H 220 B 125 D 65 cm

Varenr 22933
Kondition Alderssvarende brugsspor

26 April 2017 17:00

Hammerslag20 00 DKK21 00 DKK22 00 DKK 850 DKK20 00 DKK21 00 DKK22 00 DKK23 00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

STEFF550 DKK2017-04-15 23:37
15665500 DKK2017-04-14 18:02
 500 DKK Startpris

Indbo- og samleauktion 26. April 2017, 26. april 2017 17:00, Smedeland 24, 2600 Glostrup

Eftersyn

Vi råder til eftersyn: Tirsdag d 25. april 12-16 Onsdag d 26. april 12-16

Vi råder til eftersyn:
Tirsdag d 25. april 12-16
Onsdag d 26. april 12-16

Hammerslagsgebyr 50 DKK Inkl. moms