27. Dansk Møbelproducent, Skrivebord af egetræ

Dansk Møbelproducent, Skrivebord af egetræ, front med fem skuffer, heri udskårne brede skuffegreb, H 73 B 104 D 60 cm

Varenr. 22936
Kondition Brugsspor

26 April 2017 17:00

Vurdering 600-800 DKK

Indbo- og samleauktion 26. April 2017, 26. april 2017 17:00, Smedeland 24, 2600 Glostrup

Eftersyn

Vi råder til eftersyn: Tirsdag d 25. april 12-16 Onsdag d 26. april 12-16

Vi råder til eftersyn:
Tirsdag d 25. april 12-16
Onsdag d 26. april 12-16

Hammerslagsgebyr 50 DKK Inkl. moms