39. Hjørneskab af fineret mahogni

Hjørneskab af fineret mahogni, H 142 B 87 D 58 cm

Varenr. 23018
Kondition Brugsspor

26 April 2017 17:00

Vurdering 400-600 DKK

Indbo- og samleauktion 26. April 2017, 26. april 2017 17:00, Smedeland 24, 2600 Glostrup

Eftersyn

Vi råder til eftersyn: Tirsdag d 25. april 12-16 Onsdag d 26. april 12-16

Vi råder til eftersyn:
Tirsdag d 25. april 12-16
Onsdag d 26. april 12-16

Hammerslagsgebyr 50 DKK Inkl. moms