20. Aage Hundevad, dobbelt kommode af egetræ

Aage Hundevad, dobbelt kommode fineret med egetræ, front med otte skuffer, runde tilspidsede ben, fremstillet hos Hundevad & Co i 1960/70'erne, H 72 B 140 D 43 cm

Varenr 26451
Kondition Brugsspor

19 Oktober 2017 19:30

Hammerslag10 00 DKK11 00 DKK12 00 DKK 950 DKK23 00 DKK24 00 DKK25 00 DKK26 00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

LH950 DKK2017-10-18 09:11
9423900 DKK2017-10-13 06:55
1182700 DKK2017-10-11 18:31
15097650 DKK2017-10-09 17:36
2756600 DKK2017-10-02 20:11
 600 DKK Startpris

Indbo, design, antik, kunst og samleauktion, torsdag d 19. okt, 19. oktober 2017 19.30, KUN på nettet!

Eftersyn

Eftersyn tilrådes på følgende dage: Tirsdag d 17. oktober 12-16 Onsdag d 18. oktober 12-16 Torsdag d 19. oktober 12-18

Husk at du selv skal medbringe pakkemateriale til glas, porcelæn mm

Hammerslagsgebyr 50 DKK Inkl. moms