25. Vilhelm Engstrøm, Emil Wennerwald, Aage Jessen, m.fl samling olie på lærred og tryk i rammer

Vilhelm Engstrøm (1879-1959), Emil Wennerwald (1859-1934), Aage Jessen, m.fl samling olie på lærred og tryk i rammer

Varenr 26447
Kondition Brugsspor

19 Oktober 2017 19:30

Hammerslag5 00 DKK6 00 DKK7 00 DKK8 00 DKK 450 DKK4 00 DKK5 00 DKK6 00 DKK7 00 DKK

Vurdering 1000-1200 DKK

SPN450 DKK2017-10-18 16:05
EMILIALIVA450 DKK2017-10-19 19:35
14074350 DKK2017-10-19 19:21
 300 DKK Startpris

Indbo, design, antik, kunst og samleauktion, torsdag d 19. okt, 19. oktober 2017 19.30, KUN på nettet!

Eftersyn

Eftersyn tilrådes på følgende dage: Tirsdag d 17. oktober 12-16 Onsdag d 18. oktober 12-16 Torsdag d 19. oktober 12-18

Husk at du selv skal medbringe pakkemateriale til glas, porcelæn mm

Hammerslagsgebyr 50 DKK Inkl. moms